DĚKUJEME VŠEM_situace COVID-19

07.04.2020

Rádi bychom touto cestou vyjádřili velké poděkování všem, kteří s námi v těchto těžkých chvílích spolupracují. Velmi si toho vážíme!

 

Děkujeme především všem našim zaměstnancům / kolegům za to, že pracují na plný výkon. Za dodržování hygienických opatření a 100% odvedenou práci. Za to, že vzhledem k nelehké situaci musejí někteří z nich pracovat na zkrácený úvazek či být přechodně na překážkách na straně zaměstnavatele. Ceníme si Vaší snahy, ochoty a odhodlání současnou situaci zvládnout.

Poděkování patří též našim zákazníkům, kteří vzhledem k COVID-19 také nemají lehké období. Intenzivně s námi spolupracují a informují nás o možnostech doručení, plánech a o aktuální situaci, to vše k nalezení nejlepšího řešení pro obě strany.

Děkujeme také všem dopravcům, kteří pro nás a pro naše zákazníky, i přes různá opatření jednotlivých států, dopraví zboží i do těch rizikovějších zemí.

Děkujeme i všem našim dodavatelům za dodávky materiálu a zboží, abychom mohli pracovat bez větších problémů a nadále chtít jet na co nejvyšší výkon.

Vaše tvrdá práce, nasazení a snaha udělat pro zvládnutí nynější situace vše, co je ve vašich silách, je za více než DĚKUJEME.

 

Jsme tady díky Vám a hlavně pro Vás!
Přejeme hodně sil, ať to společně překonáme!

Avex Steel Products s.r.o.

Kontakt pro média

Hana Nováčková Executive Assistant +420 608 600 312 hana.novackova@avexproducts.com
Porovnání produktů