Stojany na desinfekci - SET Automatický dávkovač na dezinfekci Stojany na dezinfekci rukou Dezinfekce Antigenní testy Misky a stojany pro zvířata

Stojany na desinfekci - SET

Dbejte o zdraví svých zaměstnanců i zákazníků.

Vybavte svou prodejnu či provoz kvalitním kovovým stojanem na dávkovač dezinfekce. Tento český produkt je vyroben z kvalitní oceli a povrch stojanu i držáku je upraven za pomoci práškového lakování. Tím je zaručena nejen dlouhá životnost, ale i odolnost materiálu při častém ošetření dezinfekčními prostředky.

 

 

 

 

Automatický dávkovač na dezinfekci

Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekce je vhodný k dezinfekci rukou na frekventovaných místech.

Díky bezkontaktnímu provedení se nemusíte bát virů nebo bakterií, které před Vámi zanechal na dávkovači někdo cizí před Vámi.

Stojany na dezinfekci rukou

Ocelový stojan na dezinfekci rukou jako prevence COVID-19 a jiných bakterií a virů. Zajistíte tak zdraví svých zaměstnanců, zákazníků i své. Současně splníte dodržení podmínek spojených s uvolňováním opatření a hygienických norem proti šíření koronaviru. Je určený pro jakékoli komerční dávkovače dezinfekčního gelu na ruce. Velmi stabilní a snadný na jeho samotnou dezinfekci.

Dezinfekce

Vybavte svou prodejnu, ordinaci či provoz dezinfekcí ANTIVIRAL a přispějte tak k ochraně zdraví vašich zaměstnanců, zákazníků a blízkých. 

Antigenní testy

Certifikované - Rychlé - Antigenní testy k zjištění nákazy Covid-19 z přední části nosu.

Zjistěte nákazu včas. Výsledek již za 10 minut! 

Misky a stojany pro zvířata

Vlastní design - vlastní výroba. Heslo, kterého se snažíme držet.

Na základě dlouholetých zkušeností jsme navrhli nové velmi stabilní stojany na misky pro psa, které díky své robustní konstrukci je téměř nemožné převrhnout. Součástí jsou i dvě vyjímatelné nerezové misky 1,73 l na jídlo a vodu.

 
Předchází komplikacím, které mohou nastat ohýbáním krční páteře a s tím spojené ztížené polykání.
 
Možné nakoupit online ZDE - > ESHOP
Porovnání produktů