kontejnery

Společnost Avex Steel Products, s.r.o. se specializuje na výrobu skladovací techniky v mnohých odvětvích od automotive průmyslu, přes průmysl pneumatikářský, jaderný či například průmysl logistiky.

V této kategorii našich produktů najdete gitterboxy i kontejnery, určené především pro skladování většího počtu menších výrobků, které nevyžadují přesné uchycení při ukládání.

gitterboxy kovové kontejnery

gitterboxy

Gitterboxy jsou primárně určeny pro skladování menších předmětů, u kterých ale ještě nehrozí propadnutí sítem ve stěnách. Díky sítu lze vidět skladované výrobky i ve vrchních gitterboxech ve stohu.

Co však budete v našich gitterboxech skladovat, závisí pouze na Vás. Společnost Avex nabízí více druhů gitterboxů s různou nosností, rozměry, stohovatelností, šířkou ok na sítu či typem dna.

Níže představujeme 3 základní typy gitterboxů, které nabízíme.

kovové kontejnery

Kontejnery jsou určeny ke skladování drobných součástek a výrobků, můžete v nich ale samozřejmě skladovat vše, na co parametry našich kontejnerů stačí.

V této kategorii uvádíme pouze jeden příklad, protože jak už samotná podstata kontejnerů napovídá, lišit se mohou pouze rozměry a nosností.

Porovnání produktů