palety pro pneu

Ocelové palety společnosti Avex Steel Products nabízejí optimální řešení pro Vaše skladovací prostory. Vyrábíme mobilní, na sebe stohovatelné palety pro skladování pneu a ráfků. Jejich stohovatelnost je dána specifickými vlastnostmi každé z nich. Palety jsou složitelné, takže ušetříte místo v případě, že je zrovna nevyužíváte. Díky naší dlouholeté tradici v oblasti výroby palet pro skladování pneumatik můžeme také nabídnout poradenství v případě, že si nejste svým výběrem jisti. Uvedené typy jsou našimi nejprodávanějšími produkty, jsme však schopni nabídnout mnohé další varianty. Proto neváhejte a kontaktujte nás!

osobní pneu nákladní / bus pneu suv / 4x4 pneu agri / em pneu

osobní pneu

Naše palety pro skladování osobních pneumatik jsou určeny speciálně pro skladování menších průměrů pneumatik. Můžete si vybrat ze tří způsobů ukládání, které naleznete po rozkliknutí této podkategorie.

nákladní / bus pneu

Palety pro nákladní a autobusové pneumatiky společnosti Avex Steel Prodcuts jsou určeny pro větší průměry pneumatik a jsou také přizpůsobené jejich hmotnosti. Rozměry pneumatik, které je možné v těchto paletách skladovat, se na jednotlivých paletách liší. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

suv / 4x4 pneu

Palety pro SUV a 4x4 pneumatiky jsou navrhnuty pro ukládání rozměrů pneumatik SUV a vozidel 4x4.

agri / em pneu

Palety pro AGRI a EM jsou vytvořeny speciálně pro skladování největších běžných průměrů pneumatik, k čemuž mají také přizpůsobenou nosnost. Lze je také stohovat na sebe.

Porovnání produktů