osobní pneu

Naše palety pro skladování osobních pneumatik jsou určeny speciálně pro skladování menších průměrů pneumatik. Můžete si vybrat ze tří způsobů ukládání, které naleznete po rozkliknutí této podkategorie.

laced vertical horizontal

laced

Palety NEO patří mezi nejuniverzálnější palety na pneumatiky na trhu, což je dáno způsobem ukládání pneumatik do palety. Běžně tyto palety pojmou 60 – 90 ks osobních pneu. Ocelové palety NEO mají spoustu variant v závislosti na rozměrech či typu dna (plech, děrovaný plech, síto nebo pouze jekly). Palety je možné navíc vybavit řetězem, který zvyšuje stabilitu při stohování palety.

vertical

Vertikální skladování osobních pneumatik je nejčastější možností ukládání, volenou pro tento typ rozměrů. Pneumatiky lze snadno vytáhnout z palety a opět do ní vrátit. Mezi našimi výrobky naleznete palety pro veškeré rozměry osobních pneu od těch nejmenších až po ty největší. Níže uvedené typy jsou pouze nejčastěji prodávanými paletami, které vyrábíme. Pokud mezi nimi nenaleznete takovou, která by Vám vyhovovala, spojte se s námi, a my Vám vybereme nejvhodnější možnost z naší databáze!

horizontal

Horizontální způsob ukládání pneumatik je sice méně rozšířenou, ale stále efektivní volbou pro řešení Vašeho skladování pneumatik. Pneumatiky se na paletě ukládají „do komínku“.

Tato varianta je nejvíce rozšířena v Asii, v Severní a Jižní Americe. Uvádíme pouze jeden příklad, neboť u tohoto typu se mění pouze rozměry a typ dna (plech, děrovaný plech, síto).

Porovnání produktů