Sklad

palety pro pneu kontejnery doplňky bozp manurack

palety pro pneu

Ocelové palety společnosti Avex Steel Products nabízejí optimální řešení pro Vaše skladovací prostory. Vyrábíme mobilní, na sebe stohovatelné palety pro skladování pneu a ráfků. Jejich stohovatelnost je dána specifickými vlastnostmi každé z nich. Palety jsou složitelné, takže ušetříte místo v případě, že je zrovna nevyužíváte. Díky naší dlouholeté tradici v oblasti výroby palet pro skladování pneumatik můžeme také nabídnout poradenství v případě, že si nejste svým výběrem jisti. Uvedené typy jsou našimi nejprodávanějšími produkty, jsme však schopni nabídnout mnohé další varianty. Proto neváhejte a kontaktujte nás!

kontejnery

Společnost Avex Steel Products, s.r.o. se specializuje na výrobu skladovací techniky v mnohých odvětvích od automotive průmyslu, přes průmysl pneumatikářský, jaderný či například průmysl logistiky.

V této kategorii našich produktů najdete gitterboxy i kontejnery, určené především pro skladování většího počtu menších výrobků, které nevyžadují přesné uchycení při ukládání.

manurack

Regály Manurack slouží pro skladování mnoha druhů zboží, jako jsou krabice, bedny, role, barely, big bagy se sypkým materiálem, tyče, hutní materiály, polotovary apod.
Stojiny mohou být neoddělitelnou součástí palety, odnímatelné či tvořeny pouze odnímatelnými tyčemi. Podlaha může být vyrobena ze svařované sítě, plného či děrovaného plechu nebo z pochůzných roštů.

Porovnání produktů