Novinky & Tiskové zprávy

11. – 15.09.2018 | FRANKFURT | NĚMECKO Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na SVĚTOVÝ SVÁTEK AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU, který se koná v termínu 11. - 15.9.2018 v německém Frankfurtu.

Více

Všechna tato slova zaplavují v poslední době veškerá média, skloňují se napříč firmami a různými školeními se to jen hemží. Ale co to skutečně je a co to znamená pro firmy v České republice i jinde?

Více
01. 06. 2018

Robotizace a systém kaizen v podání moravské firmy, seznamte se!

Více

CSR (Corporate Social Responsibility), nebo-li česky Společenská odpovědnost organizace, je velmi aktuálním a diskutovaným tématem posledních let. I když jsme středně velká moravská společnost Avex Steel Products s.r.o. z Otrokovic, uvědomujeme si svůj závazek vznikající naším podnikáním a plně přebíráme odpovědnost za své fungování

Více
06. 03. 2018

13. – 15.3. | Stuttgart | Německo V polovině března začíná 16. ročník největšího evropského intralogistického veletrhu LogiMAT 2018.

Více
01. 03. 2018

PŮL LITRU NADĚJE aneb Krev není voda! Rozhodli jsme se proto podpořit charitativní akci radia KISS a nadace KORUNKA Luhačovice.

Více

Palety pro skladování pneumatik, gitterboxy, kontejnery – ocel zpracovaná v Otrokovicích pomáhá logisticky celému světu Mohlo by se zdát, že pár ocelových svařených profilů nejsou ničím vyjímečným , ale opak je pravdou. 98% produkce naší otrokovické firmy s více než 20. letou tradicí putuje do největších logistických center světa, skladů výrobců automobilů i pneumatik.

Více
07. 05. 2017

Automechanika Dubaj, 7. - 9.5.2017. Veletrh pro všechny, které zajímají novinky v automobilovém oboru jako jsou : díly a komponenty, elektronika a systémy, opravy a údržba, pneumatiky a baterie servisní stanice, myčky, příslušenství a ladění

Více
02. 01. 2017

Obdrželi jsme oficiální certifikace ČSN EN ISO 9001:2009 a také ČSN EN ISO 3834-2:2006. ČSN EN ISO 9001:2009 řeší používání procesního přístupu při vytváření, implementaci a zvyšování efektivnosti systému managementu kvality s cílem zvýšení spokojenosti zákazníka prostřednictvím plnění jeho požadavků.

Více

„Soutěž Inovační firma Zlínského kraje vyhlašujeme každé dva roky již od roku 2009. Letos proběhl její pátý ročník, který opět ukázal, že máme v kraji špičkové firmy, které se díky své kreativitě, znalostem a technickým dovednostem dokáží prosadit nejen na domácím, ale i zahraničním trhu,“ řekl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák. Organizací soutěže je pověřeno Technologické inovační centrum, jehož zřizovatelem je Zlínský kraj spolu s Univerzitou Tomáše Bati. „Projekt si klade za cíl zviditelnit úspěšné a progresivní firmy z regionu, které díky inovacím získávají velkou konkurenční výhodu a daří se jím prosazovat i na zákaznicky náročných trzích,“říká ředitelka Technologického inovačního centra Daniela Sobieská. Kromě samotných firem je soutěž otevřená i pro zájmová sdružení, například klastry, které realizují konkrétní inovační aktivity.

Více
02. 06. 2016

V květnu 2016 jsme se zúčastnili výstavy REIFEN v německém Essen, která byla pro naši společnost velmi významná a úspěšná. Rádi jsem se viděli s našimi stávajícími zákazníky i s novými obchodními partnery. Děkujeme za návštěvu!

Více

Prášková lakovna Společnost Avex modernizuje své výrobní technologie, od března 2016 disponuje vlastní práškovou lakovnou. Nové pracoviště povrchových úprav je vybaveno nejmodernější technologií a skládá se z předúpravy povrchu, nanášení prášku v kabině a vypálení prášku ve vytvrzovací peci. Lakovna je umístěna v Otrokovicích, v jedné z budov společnosti Avex Steel Products s.r.o.

Více
Porovnání produktů