Novinky & Tiskové zprávy

Nyní za výhodnou cenu ! Díky své odolnosti a pevné konstrukci našich ochranných dorazů pro vozidla, brání vašim objektům před nárazy vozidel, minimalizují riziko poškození a šetří vám čas i náklady na oprav.

Více

Hledáme další skvělé kolegy do našeho týmu.

Více

Navštivte nás na veletrhu LogiMAT v Messe Stuttgart v Německu !

Více

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh, který se bude konat dnech 25.-27.dubna 2023 v Messe Stuttgart, Germany.

Více

Nabízíme volné výrobní kapacity na našich strojích. 2D a 3D LASER

Více

Podpořte českou výrobu nákupem skoro nezničitelné hračky pro Vašeho mazlíčka za výhodné ceny. Již od 284,-

Více
20. 08. 2021

Vozík na pneumatiky s povrchovou úpravou zinek. SKLADEM

Více
05. 08. 2021

Připravili jsme pro Vaše mazlíčky nový produkt. Vlastní výroba - vlastní design.

Více

Nakupujte antigenní testy od 45,- Schválené ministerstvem zdravotnictví 0% DPH

Více
09. 06. 2021

Hodnocení EcoVadis 2021

Více

Vzhledem k situaci s COVID-19 Avex Steel Products s.r.o. daroval 100ks dvouvsrtvých roušek potřebným - organizaci Senior Otrokovice, p.o.,poskytovatel sociálních služeb v Otrokovicích.

Více
14. 02. 2020

CSR (Corporate Social Responsibility), nebo-li česky Společenská odpovědnost organizace, je velmi aktuálním a diskutovaným tématem posledních let. Stejně jako v minulých letech jsme v roce 2019 úspěšně procházeli auditem CSR prováděným autorizovanou společností ECOVADIS. Výsledek je pro nás zavazující pro další období.

Více

Společně se společností IBCSD jsme vyvinuli skládací paletu pro přepravu dlouhých výrobních hliníkových profilů pro společnost Assa Abloy Plzeň. V současné době probíhá testování u jednotlivých subdodavatelů Assa Abloy na různých místech v Evropě.

Více

Po několika předchozích letech se nám podařilo znovu navázat spolupráci na dodávkách palet KSP pro společnost Continental, DE. Dodávka proběhla úspěšně v měsíci prosinec 2019 do výrobního skladu v maďarském Mosonu.

Více

11. – 15.09.2018 | FRANKFURT | NĚMECKO Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na SVĚTOVÝ SVÁTEK AUTOMOBILOVÉHO PRŮMYSLU, který se koná v termínu 11. - 15.9.2018 v německém Frankfurtu.

Více

Všechna tato slova zaplavují v poslední době veškerá média, skloňují se napříč firmami a různými školeními se to jen hemží. Ale co to skutečně je a co to znamená pro firmy v České republice i jinde?

Více
01. 06. 2018

Robotizace a systém kaizen v podání moravské firmy, seznamte se!

Více
01. 03. 2018

Un demi-litre d'espoir ou le sang n'est pas de l'eau! Nous avons décidé de soutenir l'événement caritatif de la radio KISS et de la Fondation KORUNKA Luhačovice en partenariat.

Více

Palety pro skladování pneumatik, gitterboxy, kontejnery – ocel zpracovaná v Otrokovicích pomáhá logisticky celému světu Mohlo by se zdát, že pár ocelových svařených profilů nejsou ničím vyjímečným , ale opak je pravdou. 98% produkce naší otrokovické firmy s více než 20. letou tradicí putuje do největších logistických center světa, skladů výrobců automobilů i pneumatik.

Více
02. 01. 2017

Obdrželi jsme oficiální certifikace ČSN EN ISO 9001:2009 a také ČSN EN ISO 3834-2:2006. ČSN EN ISO 9001:2009 řeší používání procesního přístupu při vytváření, implementaci a zvyšování efektivnosti systému managementu kvality s cílem zvýšení spokojenosti zákazníka prostřednictvím plnění jeho požadavků.

Více

„Soutěž Inovační firma Zlínského kraje vyhlašujeme každé dva roky již od roku 2009. Letos proběhl její pátý ročník, který opět ukázal, že máme v kraji špičkové firmy, které se díky své kreativitě, znalostem a technickým dovednostem dokáží prosadit nejen na domácím, ale i zahraničním trhu,“ řekl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák. Organizací soutěže je pověřeno Technologické inovační centrum, jehož zřizovatelem je Zlínský kraj spolu s Univerzitou Tomáše Bati. „Projekt si klade za cíl zviditelnit úspěšné a progresivní firmy z regionu, které díky inovacím získávají velkou konkurenční výhodu a daří se jím prosazovat i na zákaznicky náročných trzích,“říká ředitelka Technologického inovačního centra Daniela Sobieská. Kromě samotných firem je soutěž otevřená i pro zájmová sdružení, například klastry, které realizují konkrétní inovační aktivity.

Více
02. 06. 2016

V květnu 2016 jsme se zúčastnili výstavy REIFEN v německém Essen, která byla pro naši společnost velmi významná a úspěšná. Rádi jsem se viděli s našimi stávajícími zákazníky i s novými obchodními partnery. Děkujeme za návštěvu!

Více

Prášková lakovna Společnost Avex modernizuje své výrobní technologie, od března 2016 disponuje vlastní práškovou lakovnou. Nové pracoviště povrchových úprav je vybaveno nejmodernější technologií a skládá se z předúpravy povrchu, nanášení prášku v kabině a vypálení prášku ve vytvrzovací peci. Lakovna je umístěna v Otrokovicích, v jedné z budov společnosti Avex Steel Products s.r.o.

Více
Porovnání produktů